IslBG

Oskaro Koršunovo teatras keliasi į virtualią erdvę (SPEKTAKLIŲ VIDEO PERŽIŪROS)

Režisierius Oskaras Koršunovas ir jo OKT/Vilniaus miesto teatras, šiame sezone švenčiantis dvi svarbias sukaktis – režisieriaus kūrybinį 30-metį ir teatro veiklos 20-metį, karantino metu ragina teatro mylėtojus likti namuose ir pristato jiems specialų spektaklių vaizdo peržiūrų ciklą. Jame – tiek patys pirmieji O. Koršunovo darbai, tiek vėliau sukurti spektakliai.

zomogus_is_podolsko

Dėmesio! Atšaukiami ir perkeliami spektakliai!

Dėmesio! Atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus dėl koronaviruso COVID-19 grėsmės, esame priversti daryti pakeitimus kovo 13 – 27 d. repertuare:

????????????????????????????????????

Oskaro Koršunovo teatre – Sauliaus Mykolaičio atminimo vakaras ir spektaklio „Miestas“ video peržiūra

„Miestas“ pagal Jevgenijaus Griškoveco pjesę buvo priešpaskutinis aktoriaus ir režisieriaus Sauliaus Mykolaičio pastatytas spektaklis. Jį suspėta parodyti vos 16 kartų. Jau šį penktadienį, vasario 21 d., 18 val., OKT/Vilniaus miesto teatras rengia simbolinį 17-ąjį parodymą – „Miesto“ video peržiūrą ir atminimo vakarą, kuriame prisiminimais dalinsis Sauliaus bendražygiai ir draugai, kartu kūrę šį ir kitus spektaklius.

DSC_6450

Oskaro Koršunovo teatre – Ivano Vyrypajevo „Irano konferencijos“ skaitymas

Jau vasario 11 d. OKT/Vilniaus miesto teatre žiūrovų laukia kultinio rusų dramaturgo I. Vyrypajevo pjesės „Irano konferencija“ skaitymas. Kartu su kolegomis pjesę pristatys aktorius Artiomas Rybakovas, režisieriaus Oskaro Koršunovo mokinys, stažavęsis pas patį I. Vyrypajevą.

image2

Psichoterapijos seansas pagal Sarah Kane pjesę atvyksta į Klaipėdą

„Kai kurie į mūsų spektaklį pažiūrės kaip į eilinį savižudžio pagalbos šauksmą, kai kurie įžvelgs menininko kūrybos kainą, kurią kartais jam tenka sumokėti“, – apie naujausią savo spektaklį pagal Sarah Kane pjesę „Psichozė 4.48“, vasario 8 d. gastroliuosiantį Klaipėdos dramos teatre, pasakoja režisierė Kornelija Krasilnikovaitė. Spektaklyje vaidmenis kuria aktoriai Justina Jukonytė ir Darius Gumauskas.

paulius-ignatavicius-80283839

Premjerą „Bang!“ pristatantis Paulius Ignatavičius: „Galbūt reikėtų pagrindinio aktoriaus honorarą sumokėti Donaldui Trumpui?“

„Skaitant pjesę atrodė, jog kažkas tiesiog paėmė ir užrašė tai, ką tu pats galvoji apie šiandieninį pasaulį, tik negali to taip taikliai ir ironiškai išreikšti žodžiais. „Bang!“ yra totalus juodas absurdas, kai visas pasaulis eina velniop ir belieka tik garsiai kvatoti.

565363-102670-1287x836

Spektaklį apie Dauno sindromą turinčius žmones sukūręs D.Gumauskas: norėčiau, kad žmonės būtų smalsūs ir drąsūs

Aktorius Darius Gumauskas gruodžio pradžioje teatro žiūrovams OKT/Vilniaus miesto teatre parodė savo debiutinį spektaklį. Kartu su Andriumi Alešiūnu sukurtame spektaklyje – meniniame tyrime „Mongolija“ – jie kalba apie 21 chromosomos trisomiją, labiau žinomą Dauno sindromo pavadinimu, turinčius žmones, jų gyvenimą visuomenėje ir integracijos problemas.