William Shakespeare

OTELAS

Oskaras Koršunovas
Spektaklio trukmė:
William Shakespeare

OTELAS

Oskaras Koršunovas
Spektaklio trukmė:

Premjera numatyta iš karto tik atsiradus galimybei rodyti spektaklį su žiūrovais.

„Otelo“ Jagas – šių dienų influenceris. Jis už tiesos ir melo ribų. Jis žaidžia tamsiausiais jausmais, tarsi FB algoritmas išskaičiuoja mūsų poreikius ir baimes bei apčiuopęs achilo kulną spaudžia jį taip, kad mes savo noru tampame jo blogų tikslų juodosiomis avelėmis: bijome karo, nekenčiame kito, kaimyno, svetimo ir svarbiausia – pavydime. Tai pats niekingiausias ir kartu pats efektingiausias valdymas – valdymas sukeliant baimę ir pavydą“, – apie „Otelo“ premjerą pasakoja O. Koršunovas.

„Otelas“ Oskarui Koršunovui – septintoji Williamo Shakespeare’o pjesė. Režisierius jau yra pastatęs spektaklius pagal šias britų klasiko pjeses: „Vasarvidžio nakties sapnas“, „Romeo ir Džuljeta“, „Hamletas“, „Audra“, „Užsispyrėlės sutramdymas“, „Akis už akį“.

Spektaklio prodiuseriai: OKT/Vilniaus miesto teatras, Klaipėdos dramos teatras. Pastatymą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

O. Koršunovo „Otelas“ – prestižinio Avinjono festivalio 2020 m. pagrindinės programos pasirinkimas.

 

Spektaklio kūrybinė komanda
Antanas Jasenka, Julija Skuratova, Artis Dzerve, Vesta Grabštaitė, Eugenijus Sabaliauskas, Jokūbas Brazys, Kasparas Pocius

Vaidina
Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė, Digna Kulionytė, Sofija Gedgaudaitė, Karolis Norvilas, Miglė Navasaitytė, Saulius Ambrozaitis, Gerda Čiuraitė, Džiugas Gvozdzinskas, Aurelijus Pocius, Julija Korpačiova, Džiugas Grinys, Domantas Starkauskas