PAGRINDINE FOTO

Laura Sintija Černiauskaitė

LIUČĖ ČIUOŽIA premjera!

Režisierius Oskaras Koršunovas

Niekas dar „nelinkomanino“ filmų. Dar stovėjo kino teatras „Lietuva“. Ilgose eilėse prie video nuomos visi aptarinėdavo, kokį filmą žiūrėti. Tai „Big Brother“ laikai. Net Trump’as tada turėjo savo realybės šou ne pasaulyje, o televizijoje. O mes turėjome „Akvariumą“. Suklestėjo geltonasis skaitalas. Tai „selebričių“ laikai.

Vilnius

Kovo 15 d.

Balandžio 2 d., 3 d.

600x600

Pagal Reiner Werner Fassbinder pjesę „Katzelmacher“

IMIGRANTA NON GRATA Premjera!

Režisierius Paulius Ignatavičius

Kas nutinka, kai į ramią socialinės realybės kasdienybę netikėtai įsiterpia nepžįstamas, nelauktas, nepatikimai atrodantis imigrantas, kuris turi dar ir didesnį nei visi penį? Pseudo mistinis roko spektaklis apie neapykantą kitokiam. Neapykantą, kuri glūdi mūsų prigimtyje ir galbūt net neturi konkretaus adresato.

Vilnius

Kovo 31 d.

Balandžio 1 d.

ALISA_dream_export00008

Dramaturgas - Matas Vildžius, konsultuojanti dramaturgė - Gabrielė Labanauskaitė

y: Alisa PREMJERA!

Režisierius Agnija Leonova

DĖMESIO! Sausio 19 dienos spektaklis „y: Alisa“ yra atšaukiamas. Sausio 19 dienos bilietas galios vasario 11 dienos spektaklyje. Jeigu Jums ši data netinka, bilietus galite grąžinti toje kasoje, kurioje pirkote. Tai padarytu galite iki sausio 28 d., 15 val. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.

Vilnius

Kovo 9 d., 26 d.

DSC_1344

Tankred Dorst, Ursula Ehler

Aš, Fojerbach PREMJERA!

Režisierius Lina Židonytė

Aktorė pasiruošia vaidybinę aikštelę, yra sukvietus publiką, svarbius teatro vertintojus, režisierių, kuris ieško aktorės pagrindiniam vaidmeniui, ir laukia. Ji yra pasiruošusi laukti tiek, kiek reikės. Ji yra priversta įrodinėti savo vertę net ir režisieriaus asistentui, taip argumentuodama sau ir įrodinėdama kitiems, jog ji turi teisę būti scenoje.

Vilnius

Kovo 8 d.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Martin Crimp

PASIKĖSINIMAI Į JOS GYVENIMĄ

Režisierius Oskaras Koršunovas

Mieli žiūrovai, dėl kilusių nesklandumų esame priversti vasario 21 dienos spektaklį pradėti 20 valandą. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.

Vilnius

Vasario 21 d., 25 d.

Kovo 14 d.

Pamiselis 9 photo- D.Matvejev©.jpg

Nikolajus Gogolis

PAMIŠĖLIS

Režisierius Oskaras Koršunovas

Tai pranašiška apysaka, kalbanti apie fašizmo prigimtį, susijusią su noru pertvarkyti pasaulį ir didybės manija. Tai nutiko su didžiaisiais XX amžiaus diktatoriais. Dabar visas pasaulis akivaizdžiai puritoniškėja, viskas norminama, nebegalioja net nekaltumo prezumpcija, tarsi vakarų civilizacijoje vėl ateina tas laikas, kai norima „apsivalyti“.

Vilnius

Kovo 29 d., 30 d.

Klaipėda

Vasario 23 d.

Telšiai

Vasario 22 d.

Utena

Kovo 23 d.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TRANS TRANS TRANCE

Režisierius Kamilė Gudmonaitė

Socialinė aplinka, medijos ir visuomenės normatyvai mums lengvina paaiškinimą, kas yra vyras ir moteris, tačiau ar dvinarė lyčių sistema neapriboja mūsų mąstymo? Kas nutinka žmogui, jei jo vidus neatitinka jo išorės? Ar sunku priimti save tokį, koks esi iš tikrųjų, jeigu tave ne visada priima visuomenė?

Vilnius

Vasario 28 d.

Kovo 7 d., 28 d.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ivan Vyrypaev

ŠOKIS DELHI

Režisierius Oskaras Koršunovas

„Man ši pjesė tiesiog kupina gero humoro jausmo. Tokia egzistencialistinė komedija. Tai toks budistinis dalykėlis, parašytas, neabejoju, nirvanoje pabuvojusio dramaturgo. Kaip ir visi geri budistiniai dalykėliai, jis kupinas paradoksų, kuriuos ūmai supratus norisi iš juoko ridinėtis ant grindų.“

Vilnius

Vasario 26 d.

Kovo 18 d., 19 d.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bertolt Brecht

VESTUVĖS

Režisierius Oskaras Koršunovas

Spektaklyje kalbame plačiau. Ne tik apie dviveidišką moralę ir skaistybę, bet ir apie papročių suirimą, absurdišką deformaciją to, kas kadaise buvo labiausiai sakralūs dalykai žmogaus egzistencijoje: vestuvės, laidotuvės, kosmogoninio ciklo pajautos ir šventimo tradicijos.

Vilnius

Kovo 24 d., 25 d.

P8130155

Antonas Čechovas

ŽUVĖDRA

Režisierius Oskaras Koršunovas

Statyti Čechovą – tai diagnozuoti mūsų dabarties ligas, sielos podagras, intonacijomis dirbant tarsi skalpeliais. Ryžtis aktoriams vaidinti Čechovą – tai tarsi gydytojams duoti Hipokrato priesaiką, nes kiekviena čechoviškos dramaturgijos akimirka yra likimo metastazė.

Vilnius

Vasario 20 d., 27 d.

Kovo 5 d.

Hamletas 31 photo- Dmitrij Matvejev

William Shakespeare

HAMLETAS

Režisierius Oskaras Koršunovas

Dėmesio! Sausio 8 d. spektaklis „Hamletas“ atšauktas dėl Ukmergės kultūros centre iškilusių techninių nesklandumų. Bilietus galima grąžinti iki sausio 22 d. Tai galite padaryti kasose, kuriose buvo pirkti bilietai. Atsiprašome už kilusius nepatogumus!

Vilnius

Kovo 6 d.

Dugne  14 photo-D.Matvejevas

Maksimas Gorkis

DUGNE

Režisierius Oskaras Koršunovas

Išdrįsome sėstis taip arti žiūrovo arba žiūrovą pasodinti taip arti aktoriaus, kad nebeliko jokios galimybės išvengti tos akistatos. Šiame susitikime nebeturi įtakos nei teatrinės širmos, nei apšvietimas, nei teatro magija. Viskas yra be galo atvira.

Vilnius

Kovo 4 d.

Balandžio 4 d.