OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Martin Crimp

PASIKĖSINIMAI Į JOS GYVENIMĄ

Režisierius Oskaras Koršunovas

Dėmesio! Sausio 28 d. spektaklis „Pasikėsinimai į jos gyvenimą“ perkeltas į vasario 21 d., sausio 29 d. – į vasario 25 d. Į šiuos spektaklius galios tie patys bilietai. Pageidaujantys grąžinti bilietus, tai galite padaryti iki vasario 11 d. tose kasose, kuriose juos įsigijote. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.

Vilnius

Vasario 21 d., 25 d.

Kovo 14 d.

Pamiselis 9 photo- D.Matvejev©.jpg

Nikolajus Gogolis

PAMIŠĖLIS

Režisierius Oskaras Koršunovas

Tai pranašiška apysaka, kalbanti apie fašizmo prigimtį, susijusią su noru pertvarkyti pasaulį ir didybės manija. Tai nutiko su didžiaisiais XX amžiaus diktatoriais. Dabar visas pasaulis akivaizdžiai puritoniškėja, viskas norminama, nebegalioja net nekaltumo prezumpcija, tarsi vakarų civilizacijoje vėl ateina tas laikas, kai norima „apsivalyti“.

Vilnius

Kovo 29 d., 30 d.

Klaipėda

Vasario 23 d.

Telšiai

Vasario 22 d.

Utena

Kovo 23 d.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TRANS TRANS TRANCE

Režisierius Kamilė Gudmonaitė

Socialinė aplinka, medijos ir visuomenės normatyvai mums lengvina paaiškinimą, kas yra vyras ir moteris, tačiau ar dvinarė lyčių sistema neapriboja mūsų mąstymo? Kas nutinka žmogui, jei jo vidus neatitinka jo išorės? Ar sunku priimti save tokį, koks esi iš tikrųjų, jeigu tave ne visada priima visuomenė?

Vilnius

Vasario 28 d.

Kovo 7 d., 28 d.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ivan Vyrypaev

ŠOKIS DELHI

Režisierius Oskaras Koršunovas

„Man ši pjesė tiesiog kupina gero humoro jausmo. Tokia egzistencialistinė komedija. Tai toks budistinis dalykėlis, parašytas, neabejoju, nirvanoje pabuvojusio dramaturgo. Kaip ir visi geri budistiniai dalykėliai, jis kupinas paradoksų, kuriuos ūmai supratus norisi iš juoko ridinėtis ant grindų.“

Vilnius

Vasario 26 d.

Kovo 18 d., 19 d.

P8130155

Antonas Čechovas

ŽUVĖDRA

Režisierius Oskaras Koršunovas

Statyti Čechovą – tai diagnozuoti mūsų dabarties ligas, sielos podagras, intonacijomis dirbant tarsi skalpeliais. Ryžtis aktoriams vaidinti Čechovą – tai tarsi gydytojams duoti Hipokrato priesaiką, nes kiekviena čechoviškos dramaturgijos akimirka yra likimo metastazė.

Vilnius

Vasario 20 d., 27 d.

Kovo 5 d.